$60 literally buys one or two meals... or a game you can keep forever, its all about priorities and perception I suppose.
English
-
Some people's meals go for $500+ ;)
-
again, my point is value is different for everyone. For some people $60 is 60 meals. You are fortunate, whether fortune was handed to you or you made it yourself.
-
Where do you buy your food